KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17459229

nr 1745 9229

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Signerad, trädgård. Akvarell, bildmått: 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 66x52 cm. Signerad

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:11:55

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson