KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17459229
nr 1745 9229
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Signerad, trädgård. Akvarell, bildmått: 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 66x52 cm. Signerad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 december 2025
kl 20:11:55
100 kr
150 kr